Giuly'S Home Vicino Inalpi Arena, Universita E Stadio

  • 42 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum
  • 2 gäster
  • 2 sängar

Lägenheten Giuly'S Home Vicino Inalpi Arena, Universita E Stadio Turin, som ligger i distriktet Innere Vorstadt och ungefär 17 minuter till fots från Turins olympiastadion, har plats för upp till 3 gäster. Wi Fi erbjuds för gästernas affärs- eller fritidsbehov.

Boendet har balkong, sitthörna och kök, samt bekvämligheter som luftkonditionering. En bidé, en separat toalett och en dusch erbjuds i lägenheten och garanterar en bekväm vistelse. Det finns också badrockar, badlakan och handdukar.

Förutom ett minikök, erbjuder detta boende matplats.

Den här 42 m² stora lägenheten ligger 5 km från Museo d'Arte Orientale. Gästerna bor ungefär 15 minuter med bil från National Museet för Bio och cirka 10 minuter bort med bil från tågstationen Porta Susas. 4 km från lägenheten Giuly'S Home Vicino Inalpi Arena, Universita E Stadio med 1 sovrum hittar du Pietro Micca-museet. Busshållplatsen Giambone är belägen alldeles runt hörnet från lägenheten.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Giuly'S Home Vicino Inalpi Arena, Universita E Stadio Turin
Inalpiarena-Lingotto Cozy Suite Ac Wi-Fi
Mobilpris

Inalpiarena-Lingotto Cozy Suite Ac Wi-Fi

131 m från boendet
USD 161 USD 145
per natt
City Flat Strategic Position
Mobilpris

City Flat Strategic Position

175 m från boendet
USD 97 USD 87
per natt
House Of Roses -Inalpi Arena-
Mobilpris

House Of Roses -Inalpi Arena-

9.5
Exceptionellt 122 recensioner
299 m från boendet
USD 125 USD 113
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Turin Flygplats
    23 km

    Tågstationer

    Porta Nuova Railway Station
    3,8 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • Säkerhet

    I köket

    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Uttagsautomat
    • Rökdetektorer
    • Elbilsladdstation

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 17:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer00127201210,IT001272C24XRBXNEL
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Giuly'S Home Vicino Inalpi Arena, Universita E Stadio?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Giuly'S Home Vicino Inalpi Arena, Universita E Stadio inkluderar bland annat Pietro Micca-museet, Turins olympiastadion, National Museet för Bio.
    • ❓
      Hur stort är lägenheten Giuly'S Home Vicino Inalpi Arena, Universita E Stadio?
      Lägenheten Giuly'S Home Vicino Inalpi Arena, Universita E Stadio har en total yta på 42 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Turin Flygplats
    23 km

    Tågstationer

    Porta Nuova Railway Station
    3,8 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Giuly'S Home Vicino Inalpi Arena, Universita E Stadio Turin

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng